Tabliczka mnożenia - program interaktywny

Tabliczka mnożenia - program interaktywny
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 7 dni
Cena brutto: 499,00 zł 499.00
Cena netto: 405,69 zł
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 5
Kod produktu: C88B-80301

Opis

Umiejętność mnożenia i dzielenia jest ważna nie tylko w życiu codziennym, ale stanowi także podstawę do opanowania bardziej zaawansowanych zadań matematycznych. Jednym słowem każdy powinien umieć błyskawicznie mnożyć i dzielić. Dlatego proponujemy interaktywny program edukacyjny dla uczniów niższych klas szkół podstawowych i specjalnych pod tytułem „Mała DUŻA tabliczka mnożenia". W atmosferze rodem z wesołego miasteczka dzieci będą mogły w formie zabawy nauczyć się obydwu tabliczek mnożenia i przećwiczyć je sobie, świetnie się przy tym bawiąc.

Interaktywność

Tutaj do wesołego miasteczka wchodzi się przez „bramę wiedzy” – na interaktywnej tabeli w przejrzysty sposób przedstawione są wielokrotności poszczególnych liczb, wyjaśniona została także podstawowa zasada mnożenia, czyli przyspieszone sumowanie takich samych składników.

Wyposażone w tę wiedzę, dzieci mogą wejść do wesołego miasteczka.

Ćwiczenie i utrwalanie w formie zabawy

W wesołym miasteczku znajduje się dziesięć różnych atrakcji, służących dokładnemu przećwiczeniu tabliczki mnożenia. Każda atrakcja umożliwi to dzieciom w inny sposób np. na kolejce górskiej policzą wszystkie dzieci jadące wagonikami, w cyrku będą określały wielokrotność danej liczby, w automacie z żarówkami rozświecą jedynie te żarówki, które umieszczone są w odpowiednim miejscu, zaś w katapulcie usadowią tylko tych bohaterów, którzy reprezentują liczby odpowiadające zadaniu, natomiast, żeby przejechać przez „nawiedzony zamek” będą musiały wskazać poprawne wyniki działań, zaś w delfinarium rozwiążą zadanie tekstowe.

Program umożliwia ustawienie różnych stopni trudności: maksymalny czynnik w iloczynie, a także maksymalną wartość wyniku − albo do 100 (tabliczka mnożenia w wersji podstawowej, obowiązkowej), albo do 200 (w wersji rozszerzonej).

W każdej grze nagrodą za dobrze wykonane zadanie jest ważny bilet na daną atrakcję.

Całościowy widok wszystkich osiągnięć wyświetlić można w tabeli wyników, w formie „ważnych“ i „fałszywych“ biletów.
Kto nie zgubi się w wesołym miasteczku, ten się nie zgubi w realnym życiu.

Program można stosować na wszystkich typach tablic dotykowych oraz w salach komputerowych.

Jest to oprogramowanie PC CD-ROM posiadające tzw. nieograniczoną czasowo szkolną licencję grupową z instalacją do wyboru:
- pojedynczą lub sieciową maksymalnie na 20 komputerach
- pojedynczą lub sieciową maksymalnie na 40 komputerach
- sieciową maksymalnie na 60 komputerach

Współpracuje ze wszystkimi typami tablic interaktywnych i platformami systemów operacyjnych takich jak Windows 8, Windows 10 i Windows 11.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl