Matematyka na Dzikim Zachodzie - program interaktywny

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 7 dni
Cena brutto: 499,00 zł 499.00
Cena netto: 405,69 zł
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 5
Kod produktu: 79D5-24279

Opis

Program przeznaczony jest dla uczniów począwszy od drugiej klasy szkoły podstawowej. Umożliwia ćwiczenia z matematyki w zakresie liczb całkowitych, ujemnych, dziesiętnych i ułamków.

Uczeń ćwiczy dodawanie i odejmowanie, mnożenie i dzielenie, orientację na osi liczbowej i porównywanie jednostek.

Żeby obliczanie przykładów nie stało się tylko nudnym zajęciem, zadania matematyczne zostały „umieszczone” w atrakcyjnym środowisku Dzikiego Zachodu. Przewodnikiem jest indiański królik Bartek. Z jego pomocą dzieci starają się odzyskać totem indiański, który wykradły blade twarze.
Po rozwiązaniu każdego z zadań gracz zdobędzie jedną część totemu i dodatkowo zobaczy lokację pełną wesołych animacji z kowbojami lub Indianami. Zdobyciem wszystkich części totemu dojdzie do zakopania topora wojennego i zawarcia pokoju między oboma nieprzyjacielskimi stronami.

W ustawieniach każdego gracza można określić zakresy liczbowe w ćwiczeniach oraz górną granicę do ilu już gracz potrafi policzyć (do 10, do 20, do 100, do 1000 albo do 10000). Program mogą wykorzystywać mniejsze i większe dzieci na obu poziomach szkoły podstawowej.

Program ten zawiera dużo przepięknych ilustracji, wesołych animacji i humorystycznych efektów dźwiękowych. Taką matematykę dzieci z pewnością polubią i będą chciały ponownie liczyć.

Program swobodnie nawiązuje oraz uzupełnia aplikację „Przygody detektywa Bartka”.

Aplikacja ma prostą obsługę i dzięki graficznemu interfejsowi orientacja w programie jest bezproblemowa.

Jest to oprogramowanie PC CD-ROM posiadające tzw. nieograniczoną czasowo szkolną licencję grupową z instalacją do wyboru:
- pojedynczą lub sieciową maksymalnie na 20 komputerach
- pojedynczą lub sieciową maksymalnie na 40 komputerach
- sieciową maksymalnie na 60 komputerach

Współpracuje ze wszystkimi typami tablic interaktywnych i platformami systemów operacyjnych takich jak Windows 7, Windows 8 i Windows 10.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl